top of page
bombka

To jest stara bombka, ale nie jest to zwykła bombka. Została podarowana naszemu założycielowi panu Jerzemu Jasińskiemu przez jego mamę Danutę. W roku 1994 stała się jego inspiracją do rozpoczęcia produkcji ozdób.

zalozyciele

Niedługo później do firmy dołączyła kolejna istotna osoba. Pan Donat Gorzelak, inżynier, człowiek otwarty na pomysły Jerzego i których realizacje wprowadził w życie. Stał się wspólnikiem firmy na długie lata.

Były to lata ciężkiej pracy dla zespołu mag*, ale także okres intensywnego rozwoju. W tym czasie firma stworzyła i wprowadziła na rynek wiele produktów i nowych technologii.

pracownicy
sport

W tych latach rozpoczęła się tradycja sponsoringu sportowego w firmie. Współpraca obejmowała między innymi żużel, ale skupiła się na siatkówce i pozostała jej wierna do dziś.

Sport pozostaje kluczowym i nieodłącznym elementem wizerunku firmy. Kiedy po latach aktywnej pracy p. Donat zdecydował się opuścić szeregi firmy, do zarządu dołączył p. Michał Kubiak, kapitan polskiej narodowej drużyny siatkarskiej – niegdyś sponsorowany przez mag* jako młody sportowiec.

Michal Kubiak

Dzisiaj mag* jest największym producentem ozdób świątecznych w Polsce. Oferujemy ogromny wybór stylowych produktów wysokiej jakości w wielu kształtach i rozmiarach. Dostarczamy duże ilości produktów na rynki krajów takich jak Niemcy, Austria, Dania, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Portugalia i innych.

Witamy Cię się w naszej historii.

bottom of page